Něvská Maškaráda - Nový věk

Tail

Úvod

Moje chovná stanice „Nový věk“ se zabývá chovem nádherných modrookých kočiček plemene Neva Masquerade - Něvská Maškaráda. Kočičky přišly z Ruska. Nebudu se zde zabývat popisem plemene, bylo o nich napsáno už dost. Spíš mne zajímá jejich povaha, která je nesmírně přátelská, zvědavá a zvídavá a také hodně mazlivá. Moje kočičky se chovají spíše jako psi, všude mne hlídají a na zavolání svého jména reagují, případně přiběhnou. Ať dělám, co dělám, stále jsou okolo mne. Nejradši jsou, když pracuji na počítači a mají mne pod dohledem. To se naskládají kolem mne, případně i na psací stůl, na klávesnici, na tiskárnu a jsou spokojené. Když se ráno myji nebo koupu, vlezou do umyvadla či se položí okolo vany. Prostě srdíčka!

 

Kočičky vyrůstají ve venkovské chalupě, v tichu uzavřeného dvora. Mají k dispozici kromě téměř celého domu i tři voliéry, chráněné před „venkovními“ kočičkami. Do jedné mají průlez oknem přímo z obývacího pokoje, kde stojí i velké škrabadlo s mnoha žebříčky a domečky a provázky na hraní.

 

Kočičky chovám pro radost a z  lásky k těmto něvským kráskám.

 

Pro každý vrh pečlivě vybírám rodiče, aby se k sobě typově i povahově hodili a byl předpoklad kvalitního dorostu. Koťátka dostávají jména podle kytiček, rostlin či stromů. Často se stává, že se jméno kytičky od určitého písmene nenajde a proto jsem zvolila jména dvouslovná. Snad se Vám budou líbit.

 

Všechny moje kočičky jsou pravidelně sonograticky testované na choroby srdce a ledvin (HCM a PKD). Testy na FIV, FeLV jsou samozřejmostí, stejně jako test krevních skupin.

 

 販売のための子猫

 

 シベリア猫の子猫売ります。お問い合わせはEメールで、英語でお願いします。Eメールアドレスは、Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. です。よろしくお願いいたします。

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">Neva masquerade and siberian kitten for sale!

Dne 06.02.2017 se v naší CHS narodila miminka z tohoto spojení:

Clarity Day Sofi's Dream, NEM, n0321 + Yeremey Omili Stars*RU, NEM, n0921

Zbarvení: seal tabby point bicolor

1 chlapeček, 2 holčičky

PURPLE DOUBLE FRAME - 2zxDa-4V2lF - normal  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tvorba www stranek pro kocky, foceni kocek