Tail

Chovná stanice „Nový věk“ se zabývá chovem nádherných modrookých kočiček plemene Neva Masquerade - Něvská Maškaráda a kočiček sibiřských. Kočičky přišly z Ruska. Nebudu se zde zabývat popisem plemene, bylo o nich napsáno už dost. Spíš mne zajímá jejich povaha, která je nesmírně přátelská, zvědavá a zvídavá a také hodně mazlivá. Moje kočičky se chovají spíše jako psi, všude mne hlídají a na zavolání svého jména reagují, případně přiběhnou. Ať dělám, co dělám, stále jsou okolo mne. Nejradši jsou, když pracuji na počítači a mají mne pod dohledem. To se naskládají kolem mne, případně i na psací stůl, na klávesnici, na tiskárnu a jsou spokojené. Když se ráno myji nebo koupu, vlezou do umyvadla či se položí okolo vany. Prostě srdíčka!

 

Kočičky vyrůstají ve venkovské chalupě, v tichu uzavřeného dvora. Mají k dispozici kromě téměř celého domu i tři voliéry, chráněné před „venkovními“ kočičkami. Do jedné mají průlez oknem přímo z obývacího pokoje, kde stojí i velké škrabadlo s mnoha žebříčky a domečky a provázky na hraní.

 

Kočičky chovám pro radost a z  lásky k těmto něvským kráskám.

 

Pro každý vrh pečlivě vybírám rodiče, aby se k sobě typově i povahově hodili a byl předpoklad kvalitního dorostu. Koťátka dostávají jména podle kytiček, rostlin či stromů. Často se stává, že se jméno kytičky od určitého písmene nenajde a proto jsem zvolila jména dvouslovná. Snad se Vám budou líbit.

 

Všechny moje kočičky jsou pravidelně sonograticky testované na choroby srdce a ledvin (HCM a PKD). Testy na FIV, FeLV jsou samozřejmostí, stejně jako test krevních skupin.

 

Bližší informace k péči o kočičky naleznete na:

 

 www.catmania.cz

 販売のための子猫

シベリア猫の子猫売ります。お問い合わせはEメールで、英語でお願いします。Eメールアドレスは、Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. です。よろしくお願いいたします。

Neva masquerade and siberian kitten for sale! 

 Máme koťátka - vrh T!!!

04.07.2018 se narodilo sedm koťátek ze spojení:

Harmonia Sibirskaya Rapsodia, SIB, f + Jonathan André Nový věk, SIB, n22 

Photos 2 1

1 kluk černý solid (n), 1 kluk černý s bílou (n09), 1 kluk černý mramorovaný (ns22), 1 kluk červený stříbrný mramorovaný (ds22), 1 holčička černá kouřová (ns), 2 holčičky něvské n21 (seal tabby point)

 36591863 10217507342744467 732876859859009536 n
 
 
 
Máme koťátka - vrh U:
Dne 22.07.2018 se narodilo sedm koťátek ze spojení:
 Queen of the Night Felis Felicis, SIB, ns0324 + Benjamin Khaleesi Delia, SIB, ns(y)24 
kluci/boys ns(y)0322, ns(y)0922, ns(y)0324, ns(y)24, ns(y)0221,  jedno děvčátko/girl ns(y)0324
svat1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Tvorba www stranek pro kocky, foceni kocek